top of page

Hakkımızda

Çelik boru şekilli işler

Ketenli Metal
 

Şirketimiz KETENLİ METAL MAKİNA TAAHHÜT SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ unvanıyla 2012 yılında hizmet vermeye başlamıştır. Ketenli Metal olarak, sürekli yenilenme, yeni teknolojilere ayak uydurma, üretim hız ve kapasitesini artırma gayretindeyiz.

 

Yeni bir şirket olmamamıza karşın hem piyasaya ayak uydurmak, hem de müşteri taleplerini tam karşılamak adına hızlı adımlar atıyoruz. En iyi başarımızın kazanımlarımızın dışında kazandığımız yeni insanlar yeni çevreler olduğunun da farkındayız. Bu nedenle işlerimizde ve iş ortaklıklarımızda öncelik her daim insan faktörü olmuş ve olmaya devam edecektir.

 

Bu verilerden hareketle; projelendirilmiş veya projelendirilmemiş işlerinizde, çelik konstrüksiyon adına tüm çalışmalarda ve iş ortaklıklarına hazır bir şekilde hizmetlerimizi sürdürüyoruz.

VİZYONUMUZ

Çelik dünyasında kalite ve güvenilirliği zirveye taşıyarak sektörde çığır açan bir lider olma vizyonuyla yola çıkıyoruz. Müşterilerimize, çelikte sınırları zorlayan inovatif çözümler sunarak, sürdürülebilirliği ön planda tutarak ve mükemmeliyeti her aşamada hedefleyerek, geleceğin çelik markası olma yolunda kararlı adımlarla ilerliyoruz.

İnşaat Alanında Mimarlar
Daire

MİSYONUMUZ

Müşterilerimizin hayallerini gerçeğe dönüştürmek amacıyla, çelik imalat ve montajında sıradanın ötesinde çözümler üretmeyi misyon edindik. Yüksek standartları belirleyerek, kaliteli malzemelerle ve uzman işçilikle çelik konstrüksiyon evlerden, benzersiz çelik merdivenlere, çelik bina güçlendirmesine kadar geniş bir yelpazede projelere imza atıyoruz. Müşteri memnuniyetini her zaman öncelikli tutarak, ülke ekonomisine ve sanayisine kaliteli hizmet vermek istiyoruz.

DEĞERLERİMİZ

Sektördeki gelişen teknolojileri takip ederek evrensel standartlarda kaliteli ve daha sağlıklı yaşam alanları için projeler üretmek,

 

Projelere özgü özel çözümler geliştirerek, yenilikçi ve yaratıcı sonuçlara ulaşmak,

 

Takım çalışmasını teşvik ederek farklı fikirlerin gelişmesine olanak sağlamak,

 

Hizmet kalitesini sürekli artırarak büyümek, en büyük yatırımı insan mutluluğuna yapmak,

 

Güven, dürüstlük ve sosyal sorumluluk prensiplerine daima sahip çıkmak,

 

Uzman ekibimizle kaliteyi en uygun maliyetle elde etme başarısını göstermek,

 

Müşteri bağlılığına verdiğimiz önemle taahhüdümüzdeki işleri zamanında tamamlamak, 

 

Uygulamalarımızda sistematiği sağlarken çalışanlarımız, tedarikçilerimiz ve alt yüklenicilerimiz arasında sinerji yaratmak, 

 

Topluma ve çevreye olan saygımızın bir sonucu olarak tüm çalışmalarımızda çevreyi korumaya özen göstermek.

inşaat işçisi
bottom of page